Půjčka ČS

Česká spořitelna

Diskuze na téma půjčka České spořitelny. Zkušeností klientů, výhody a nevýhody půjčky, uživatelské recenze.

Půjčka Česká Spořitelna

Půjčka ČS

Ahoj, půjčka od České spořitelny, jaké jsou výhody a nevýhody půjčky? Můžete mi někdo vysvětlit jak funguje odpuštění splátek při řádném splácení?

8 odpovědí

Ahoj, úvěr od České spořitelny určitě patří mezi lepší úvěry v ČR. Co se týče odpuštění splátek, tento bonus je nabídnut pouze klientovi, který úvěr řádně splácí a počet odpuštěných splátek záleží na parametrech půjčky, tedy na výši půjčky, době splácení a s dobou splácení související výši splátky. Na webu České spořitelny, najdeš úvěrovou kalkulačku, která ti dle konkrétních parametrů půjčky vypočítá také počet odpuštěných splátek. Podrobnosti o odpuštění splátek najdeš v úvěrové smlouvě, tak si smlouvu ještě před podpisem pozorně přečti.

Další výhodou, kterou Spořka inzeruje, je odložení splátek. Zajímalo by mě, pokud zažádám o odložení splátek, mohu pak získat odpuštění splátek za řádné splácení, nebo pak již ne. Děkuji.

Nevíte, pokud si sloučím půjčky do jednoho úvěru u ČS, mohu si další peníze od Spořitelny půjčit. Jako, že si k ČS sloučím úvěry ve výši 200 000 Kč a od Spořitelny si půjčit dalších 100 000 Kč, je to možné.

Ahoj Ludmilo, ano půjčit si další peníze od České spořitelny v rámci konsolidace stávajících půjček možné je. Na stránce konsolidace ČS vyplníš všechny půjčky, které chceš sloučit a poté klikneš na text “Chci peníze navíc”. Pak již jen nevolíš kolik peněz navíc chceš půjčit.

Ahojte, nevíte někdo, jakou maximální částku si lze u Spořitelny půjčit?

Ahoj Lindo, píšou, že individuálně až 2 500 000 Kč. Nicméně v úvěrové kalkulačce na webu ČS lze zvolit maximální částku jen 1 200 000 Kč.

Děkuji za odpověď, potřebuji 1 100 000 Kč, zkusím tedy požádat o půjčku na jejich webu.

O půjčku jsem zažádala jak na webu České spořitelny, tak na Zonky. Jak ČS, tak Zonky mi půjčku schválili. Nicméně i po započtení všech opuštěných splátek za řádné splácení půjčky, které nabízí Česká spořitelna, mi celkově splacená částka během 10 let trvání půjčky, vyšla nižší u Zonky, tak volba byla jasná. Mi tedy nezbývá nic jiného než doporučit Zonky. Ale záleží na úrokové sazbě, kterou vám nabídnou, v mém případě to bylo 4,99 %.

Zaplo diskuze Zonky diskuze půjčka VIA SMS