Půjčka VIA SMS

Diskuze o půjčce VIA SMS, zkušenosti klientů, recenze, výhody, nevýhody, RPSN, úroky a poplatky.

Půjčka VIA SMS

až 60 000 Kč

ZOBRAZIT

VIA SMS

Půjčka VIA SMS

Ahoj, máte někdo osobní zkušenosti s půjčkou VIA SMS? Zajímá mě zda někomu půjčku schválili, jak je žádost administrativně náročná a za jak dlouho je půjčka vyplacena. Děkuji.

12 odpovědí

Za mě OK a podle mě lepší než všude chválené Zaplo. Žádost online do 10 minut, schválení půjčky za hodinu a peníze ještě v den žádosti ve Fio bance. Takže co víc si přát.

Za mě taky OK. Příjemně mě překvapilo, že první úvěr může být zdarma, a to v případě, že si půjčíte 16 000 Kč nebo méně a půjčku spálíte do 30 dnů. Úvěr je pak flexibilní v tom, že pokud úvěr nesplatíte do měsíce, nevadí to, lze ho s úrokem splácet ve splátkách.

Ale ten úrok pak Bohouši, pokud nesplatíš do měsíce, není malý. Ale zase co jsem tak sondoval mezi známými, procento sválených úvěrů je asi vysoké. Všichni tři známí kteří o úvěr zažádali, půjčku dostali, tak člověk jde asi skoro na jistotu.

VIA SMS začíná být Mirku hit, procento schválených žádostí je prý aktuálně (duben 2023) mnohem vyšší než u Zapla, které do nedávna snad půjčilo každému kdo zrovna nebyl v exekuci.

Za mě super úvěr, peníze mi převedli na účet ještě v den žádosti a navíc první půjčka zdarma, co víc si může člověk přát.

Nedávno jsem se dostala do problémů, protože mi zaměstnavatel neposlal výplatu a potřebovala jsem proplatit složenky a koupit jídlo, takže jsem zkusila tuhle půjčku a ještě ten den jsem měla peníze na účtě. Úroky nejsou malé ale nikde jinde jsem se penězům tak rychle dostat nemohla.

Je potřeba u žádosti o půjčku Via SMS zaplatit registrační poplatek z účtu jako třeba u Zaplo půjčky?

Ano aby byla dokončena registrace se žádostí o půjčku, je třeba uhradit z bankovního účtu žadatele registrační poplatek ve výši 1 Kč na bankovní účet Via SMS.

U půjčky ViaSMS došlo k navýšení maximální možné částky u první půjčky, a to z 16 000 Kč na 25 000 Kč. Ostatní parametry půjčky zůstávají beze změn. Tedy první půjčka do 25 000 Kč je zdarma bez navýšení poplatku a podobně.

Půjčka VIA SMS mě v celku zaujala, nevíte někdo jaká je minimální splátka a maximální doba splácení?

Minimální splátka je 500 Kč, Max. Doba splácení 10 let.

Hele Radko, ale ten úrok u dlouhodobé půjčky VIA SMS je šílený, pokud uvažuješ o dlouhodobé půjčce zažádej si raději o Minutovou půjčku, nebo Půjčku Zonky.

VIA SMS

CHCI PŮJČKU

Půjčka VIA SMS reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad splácení úvěru ve výši 10.000 Kč po dobu 1 měsíce (30 dnů): Měsíční poplatek za vedení úvěru 0 Kč, jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč, pevná roční úroková sazba 264 %, RPSN 1024 %. První splátka 12.200 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem po 1 měsíci činí 12.200 Kč, z čehož 10.000 Kč je použito na úhradu jistiny a 2.200 Kč na úhradu úroku.

Zaplo diskuze Zonky diskuze půjčka VIA SMS