Zaplo diskuze

Nejoblíbenější rychlé úvěry na trhu. Zkušenosti od lidí kteří si u Zaplo půjčili. Mikropůjčka Zaplo a půjčka Zaplo na splátky.

Půjčka Zaplo

do 16 000 Kč

ZOBRAZIT

Zaplo na splátky

až 60 000 Kč

ZOBRAZIT

Zaplo

Půjčky Zaplo

Splátkový kalendář Navýšení půjčky Prodloužení splatnosti Změna emailu Přihlášení k účtu

Využil jsem od zaplo půjčku zdarma, super peníze na účtu za hodinu, vrátil tolik kolik si půjčil. Samozřejmě mám u nich teď účet a nyní mi nabízí až 30 litrů, já potřebuji jen 10 ale nyní se mi nechce za 10 vracet za měsíc 12 300 Kč. Co si myslíte vy? Jaké jsou lepší rychlé půjčky na měsíc nebo 2 - 3 týdny?

15 odpověďí

Nejvýhodnější krátkodobou půjčku nabízí Kamali (Kamali.cz) za 10 000 Kč na 30 dní zaplatíte pouze 10 330 Kč. První půjčku se splatností do 14 dní nabízí Kamali zdarma. Jedinou nevýhodou je to, že procento schválených půjček je oproti Zaplu docela nízké.

Tak to je rozdíl 2 000 Kč, jasně že, chválených žádostí musí být méně, na tom rozdílu 2 000 Kč je totiž vidět kdo s jakým rizikem počítá.

Jasně rozdíl je velký, ale Zaplo ti prostě peníze půjčí a když je potřebuješ tak na tom záleží. Navíc je tady možnost vyzvednout si peníze v trafice i přes víkend. A ano, tyhle srandy něco stojí.

Ahoj, Zaplo využívám roky, nic velkého 2 - 3 tisíce do výplaty ani mě nenapadlo, že je něco jiného a levnějšího jako Kamali, dnes to tedy zkusím tam. Díky za tip.

Tak Kamali mi prošla, chtěli výpis z účtu, poslal jsem jim ten nejčerstvější a 3 měsíce starý kde je vidět, že si půjčuji od Zaplo a a také jim peníze i s úroky řádně splatím. PŮJČU MÁM ZDARMA, protože je první. Ještě jednou díky za tip, předpokládám, že v budoucnu půjde vše jak po drátkách a půjčit si 3 000 Kč a vrátit jen 3 099 Kč, to je pecka.

Tak to ti Franto závidím, u Kamali jsem neuspěl, u Zapla ano, ale raději jsem zvolil Zaplo na splátky, nemusím 15 000 Kč splatit do měsíce, ale můžu, tak uvidím jak na tom budu za měsíc a jestli to splatím celé nebo po částech.

Já u Kamali také neuspěla, Zaplo do 20 minut vyřízeno. Přitom nemám žádné dluhy, nejsem nikde v registrech ale příjem mám jen 15 000 Kč. Tak si myslím nesbírá jen Kamali kontakty aby ti později nabídli jinou, méně výhodnou půjčku?

To si nemyslím Hanko.

Nevíte někdo, zaplo nabízí jen ten krátkodobý úvěr na 30 dní?

Zaplo aktuálně nabízí 3 druhy úvěrů. Dva krátkodobé a jeden dlouhodobý. Přehled půjček Zaplo:
1) První půjčku do výše 16 000 Kč zdarma, splatnost 30 dní.
2) Opakovaná půjčka do výše 30 000 Kč, splatnost 30 dní.
3) Zaplo na splátky, dlouhodobý úvěr se splatností do 3 let, v tomto případě činí úvěrový rámec až 60 000 Kč.

Tak nějak se mi zdá, že Zaplo na splátky je zbytečný projekt, žádné výhody nevidím, konkurence nabízí výhodnější dlouhodobé půjčky.

Tak Zaplo má tu výhodu, že půjčí takřka všem. Než muset vracet peníze do 30 dní, je myslím lepší mít půjčku na splátky, protože splatit lze bezplatně kdykoliv.

Odpověď Samovi. Tak Zaplo nikdy nevynikalo výhodností, nechci je vůbec obhajovat, ale pokud potřebuješ peníze rychle, nemáš zrovna OK bonitu, tak ti půjčí stejně jenom Zaplo.

Nejlepší prostě je využít každou půjčku, která je poprvé zdarma - přehled půjček zdarma.

Hezký návod jak zjistit u půjčky - Zaplo RPSN. Mimo první půjčky, která je zdarma a RPSN je tak 0 % jsou to brutální hausnumera.

Zaplo diskuze Zonky diskuze