Zaplo diskuze

Jde o výhodné úvěry?

Pravděpodobně nejčastěji využívané rychlé úvěry na českém finančním trhu. Mikropůjčka Zaplo a dlouhodobá půjčka Zaplo na splátky. Úrokové sazby, RPSN, rychlost poskytnutí úvěru, sankce za nesplácení. Nezávislé recenze, zkušenosti a diskuze lidí, kteří si na Zaplo půjčili.

Zaplo

Půjčky Zaplo

Využil jsem od zaplo půjčku zdarma, super peníze na účtu za hodinu, vrátil tolik kolik si půjčil. Samozřejmě mám u nich teď účet a nyní mi nabízí až 30 litrů, já potřebuji jen 10 ale nyní se mi nechce za 10 vracet za měsíc 12 300 Kč. Co si myslíte vy? Jaké jsou lepší rychlé půjčky na měsíc nebo 2 - 3 týdny?

21 odpovědí

Nejvýhodnější krátkodobou půjčku nabízí Kamali.cz za 10 000 Kč na 30 dní zaplatíte pouze 10 330 Kč. První půjčku se splatností do 14 dní nabízí Kamali zdarma. Jedinou nevýhodou je to, že procento schválených půjček je oproti Zaplu docela nízké.

Tak to je rozdíl 2 000 Kč, jasně že, chválených žádostí musí být méně, na tom rozdílu 2 000 Kč je totiž vidět kdo s jakým rizikem počítá.

Jasně rozdíl je velký, ale Zaplo ti prostě peníze půjčí a když je potřebuješ tak na tom záleží. Navíc je tady možnost vyzvednout si peníze v trafice i přes víkend. A ano, tyhle srandy něco stojí.

Ahoj, Zaplo využívám roky, nic velkého 2 - 3 tisíce do výplaty ani mě nenapadlo, že je něco jiného a levnějšího jako Kamali, dnes to tedy zkusím tam. Díky za tip.

Tak Kamali mi prošla, chtěli výpis z účtu, poslal jsem jim ten nejčerstvější a 3 měsíce starý kde je vidět, že si půjčuji od Zaplo a a také jim peníze i s úroky řádně splatím. PŮJČU MÁM ZDARMA, protože je první. Ještě jednou díky za tip, předpokládám, že v budoucnu půjde vše jak po drátkách a půjčit si 3 000 Kč a vrátit jen 3 099 Kč, to je pecka.

Tak to ti Franto závidím, u Kamali jsem neuspěl, u Zapla ano, ale raději jsem zvolil Zaplo na splátky, nemusím 15 000 Kč splatit do měsíce, ale můžu, tak uvidím jak na tom budu za měsíc a jestli to splatím celé nebo po částech.

Já u Kamali také neuspěla, Zaplo do 20 minut vyřízeno. Přitom nemám žádné dluhy, nejsem nikde v registrech ale příjem mám jen 15 000 Kč. Tak si myslím nesbírá jen Kamali kontakty aby ti později nabídli jinou, méně výhodnou půjčku?

To si nemyslím Hanko.

Nevíte někdo, zaplo nabízí jen ten krátkodobý úvěr na 30 dní?

Zaplo aktuálně nabízí 3 druhy úvěrů. Dva krátkodobé a jeden dlouhodobý. Přehled půjček Zaplo:
1) První půjčku do výše 16 000 Kč zdarma, splatnost 30 dní.
2) Opakovaná půjčka do výše 30 000 Kč, splatnost 30 dní.
3) Zaplo na splátky, dlouhodobý úvěr se splatností do 3 let, v tomto případě činí úvěrový rámec až 60 000 Kč.

Tak nějak se mi zdá, že Zaplo na splátky je zbytečný projekt, žádné výhody nevidím, konkurence nabízí výhodnější dlouhodobé půjčky.

Tak Zaplo má tu výhodu, že půjčí takřka všem. Než muset vracet peníze do 30 dní, je myslím lepší mít půjčku na splátky, protože splatit lze bezplatně kdykoliv.

Odpověď Samovi. Tak Zaplo nikdy nevynikalo výhodností, nechci je vůbec obhajovat, ale pokud potřebuješ peníze rychle, nemáš zrovna OK bonitu, tak ti půjčí stejně jenom Zaplo.

Nejlepší prostě je využít každou půjčku, která je poprvé zdarma - přehled půjček zdarma.

Hezký návod jak zjistit u půjčky - Zaplo RPSN. Mimo první půjčky, která je zdarma a RPSN je tak 0 % jsou to brutální hausnumera.

Taky se nechci Zapla zastávat, ale musím. Nedávno v Indexu odpovědného úvěrování vyšel článek “POZOR NA PRVNÍ PŮJČKY ZDARMA” společnosti, které taková úvěr nabízejí jsou prý velmi drahé. Proboha co ja na půjčce zdarma drahého, asi tím myslí, že opakovaný úvěr u takové společnosti je drahý, ale kdo Vás nutí si vzít další úvěr? Copak je to podmínkou?

Heleno rozumím ti, ale oni tím spíše myslí to, že pokud půjčku zdarma nestihneš splatit včas, tak je to pak drahé.

Tak když si někdo půjčí peníze zdarma a nedodrží dohodu, tak je snad samozřejmé, že musí zaplatit penále. Důležité je, aby předem věděl do čeho jde.

Stejně mi připadá osolit to takovému klientovi minimálně neetické, zvlášť s přihlédnutím k aktuální situaci (covid, Ukrajina, inflace). Ale přiznám se, že nevím jak vysoké penále právě Zaplo aplikuje. Takže jde o všeobecný pohled.

Pište si co chcete, já na Zaplo nedám dopustit, prostě pokud nemám peníze vezmu do ruky telefon a peníze mám na účtu do 5 minut :-) No není to super.

Já musí Zaplo pochválit, jak se říká vytrhli mi trn z paty. Odešla mi lednička a kde vzít na novou, nebo alespoň na slušnou použitou. Protože si raději půjčuji málo, na internetu jsem si našla použitou zánovní ledničku za 6 000 Kč. Vyplnila jsem na Zaplo žádost okolo 5 hodin večer, na druhý den než jsem skončila směnu byly peníze na účtu a večer již nová lednička doma. U Zapla se mi prostě líbí rychlost, navíc protože jde o první půjčku, nezaplatím ani korunu navíc!

Zaplo

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

Zaplo reprezentativní příklady

První půjčka 5 000 Kč na 30 dní, pevná roční úroková sazba 0%, RPSN 0%, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 5 000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Opakovaná půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč. Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Půjčky Zaplo

Splátkový kalendář Navýšení půjčky Prodloužení splatnosti Změna emailu Přihlášení k účtu Zaplo na splátky

Zaplo

První půjčka zdarma!

CHCI ZAPLO

Zaplo diskuze Zonky diskuze