Zonky diskuze

Jeden z nejvýhodnějších úvěrů v České republice. Úroková sazba startuje na 2,99 %. RPSN od 3,63 %. Jednorázový poplatek za sjednání úvěru 2 % se zapůjčené částky.

Půjčka Zonky

až 900 000 Kč

KALKULAČKA

Zonky

Půjčka Zonky

Nevýhody půjčky Tržiště Pojištění půjčky

Zajímavé, Zonky se stanou dceřinou společností Air Bank. V ČR budou působit pod stejnou značkou a se stejnými službami jaké poskytovali doposud. Klientům Air Bank to má přinést další možnosti pro investování volných peněz a možnosti půjčení si v případě, kdy naopak nějaké peníze potřebují. Fúze má ušetřit i náklady, a to mimo jiné v oblasti IT. Zdroj:
www.mesec.cz/aktualit...
www.e15.cz/finexpert...

10 odpověďí

13. září 2020 se změnily podmínky půjčky, minimální doba splatnosti je nyní 1 rok. Samozřejmě zůstává možnost předčasného splacení úvěru kdykoliv.

Vy co jste získali půjčku od Zonky, jakou úrokovou sazbu vám nabídli? Je vůbec někdo kdo získal 2,99 % nebo jde jen o reklamní tah? Já získal 5,99 %, no není to špatné, ale …

Dle investorské sekce na Zonky s 5,99 % patříte mezi nadprůměrně bonitní klienty. Myslím, že na 2,99 % dosáhne jen málokdo, ale někdo ano. Předpokládám, že bývají kontrolováni ČNB, možná i obchodní inspekcí a podobně a nedovolili by si tvrdit, že nabízejí půjčky za 2,99 % pokud by žádného klienta s takto nízkou úrokovou sazbou neměli.

Já dostal 6,99 %, doufal jsem v kapku nižší úrok.

Pro zajímavost, úrokové sazby s vysvětlením: www.zonky.cz/otazky-a-odpovedi...

Já získal 9,49 %, zdá se mi to dost. Nicméně co mi zbývá z banky se neozvali vůbec.

Ahoj, potřebujeme cca 250 000 Kč na nové (staré) auto. Co myslíte, že bude lepší Zonky, nebo Česká spořitelna. Úvěr bychom neměli mít problém získat, oba s manželem máme přes 20 000 Kč čistého a žádnou půjčku nebo hypotéku nemáme. Jen zvažuji kde to bude výhodnější.

Zkuste obě, uvidíte co z nich vypadne, žádost jev obou případech nezávazná.

Zonky ukončily expanzi do Španělska a bude to stát majlant. Rok 2020 zase ztráta, tedy i když daleko nižší než v předchozích letech.

Další změna. V březnu 2021 bylo navýšeno maximum půjčky na 900 000 Kč a prodloužena splatnost na až 10 let.

Zaplo diskuze Zonky diskuze