Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum Credit. Peníze můžete mít na účtu za 20 minut od podání žádosti.

Půjčka Ferratum

až 80 000 Kč

ZOBRAZIT

Ferratum

Půjčka Ferratum Credit

Ahoj, využívám Ferratum Credit, ale poohlížím se po něčem levnějším s podobnými podmínkami a tak aby mi tam půjčili.

7 odpověďí

Ahoj Hanko. Řešením může být například kontokorent od banky kde máte účet. Ale jinak úvěrové společnosti (pokud vím) nic jako revolvingový úvěr nenabízejí. Výjimkou právě je Ferratum Credit.

A co je prosím vás na Ferratum tak zvláštního.

Jde o způsob jak mít peníze k dispozici bez čekání a automaticky. Ferratum Credit, je vlastně úvěrový účet z kterého můžete kdykoliv čerpat peníze. Úrok je vypočítáván pouze ze zapůjčené částky, ale jak již bylo napsáno výše, je dost vysoký.

Něco jako revolvingový úvěr nabízí také viasms.cz. Ale zda jde o výhodnější úvěr než Ferratum Credit nevím, chce to podmínky prostudovat.

Tak jak se tak dívám vyjde to na stejno. Jak Ferratum, tak ViaSMS drahý. To tady fakt není nebankovka která půjčí (ale opravdu půjčí) peníze za rozumných podmínek, i když mám příjem jen 15 000 Kč??? Prosím, neříkejte mi, že mám jít do banky, tam ně vždy pošlou do ... .

Dobrý den Hanko. Bohužel je to většinou tak, že pokud narazíte na rozumné podmínky, zase vám nepůjčí (i když máte vše v pořádku) protože máte nízký příjem.

Vždy je lepší nejdříve vyzkoušet 2 věci:

1) Půjčku od zaměstnavatele, vězte mi, že pokud nejde o vysokou částku, většinou to vyjde. A už jsem se setkal i s tím, že paní co byla žádat v malé firmě (20 zaměstnanců) o úvěr dostala přidáno. Vím, že někomu to může být hloupé, ale život je prostě boj.

2) Další možností, je půjčka v rodině, nebo od kamarádů.

Ferratum Credit nabízí řadu tajných promo kódů, všechny je najdeš zde - Ferratum slevy (bohužel žádný promo kód již neplatí).

Zaplo diskuze Zonky diskuze půjčka VIA SMS