Hypotéka Španělsko

Jak financovat nákup nemovitosti ve Španělsku?

Lze získat hypotéku na koupi nemovitosti ve Španělsku? Za jakých podmínek, jaké jsou úrokové sazby, kolik si lze půjčit. Jak získat v České republice hypotéku na nákup nemovitosti ve Španělsku nebo jinde v zahraničí.

Zonky

Hypotéka na nemovitost ve Špenělsku

Ahoj, delší dobu sleduji, že jsou ve Španělsku výhodné ceny nemovitostí u moře. Zvažuji koupi bytu, nebo možná menšího domku, nicméně část investice bych rád pokryl hypotékou. Nevíte jaké jsou možnosti získat v České republice hypotéku na nemovitost stojící ve Španělsku?

3 odpovědi

Také koukám po realitách ve Španělsku a je fakt, že ceny jsou doslova fantastické. Ale k věci. Hypotéku na nemovitost stojící ve Španělsku lze získat jenom tak, že budeš ručit jinou nemovitostí stojící v České republice. Před nedávnem prý nebyl problém získat hypotéku přímo ve Španělsku, nyní to má být složitější pro cizince, kteří nepobírají příjem v eurech.

Zrovna se na jejich webu objevil článek o tom, že hypotéku je možné získat také ve Španělsku. A pokud jsem to dobře pochopil, tak také v případě, že máte příjem v korunách. Jen tam píšou, že zprostředkovávají hypotéky jen při nákupu nemovitosti v ceně nad 250 000 EUR. Takovou částku investovat nechci, ale znamená to pro mě, že hypotéku získal lze a budu hledat někoho, kdo mi ji poskytne i při nižší kupní ceně.

Díky za tip na Realityvespanelsku.cz, koupil jsem přes ně nemovitost v Torrevieja nemovitost v Torrevieja, za tři týdny byla nemovitost přepsána. Okamžitě jsem začal pronajímat přes jejich web ubytování Torrevieja, za dva týdny 2 objednávky na pronájem. Skvělá investice a slušný pasivní příjem.

Zaplo diskuze Zonky diskuze půjčka VIA SMS