Půjčka Kamali

Diskuze o půjčce Kamali, zkušenosti klientů, výhody, nevýhody, RPSN, úroky a poplatky.

Půjčka Kamali

až 20 000 Kč

ZOBRAZIT

Kamali

Půjčka Kamali

Kamali, absolutně nejvýhodnější rychlá půjčka v Česku atd. atd. Ale podmínky se mi zdají dost nepřehledné, samé poplatky za spoustu věcí jako poplatek za odložení splatnosti a podobně. Je půjčka výhodná i s těmi všemi poplatky, co myslíte?

6 odpovědi

V těch poplatcích se taky přesně nevyznám, ale vzhledem k tomu, že Kamali je několikanásobným vítězem Indexu odpovědného úvěrování organizace Člověk v tísni, bych řekl, že jde opravdu o nejvýhodnější krátkodobý úvěr.

Měl jsem chuť tady stručně a jasně vysvětlit všechny poplatky od Kamali, ale také se v tom nevyznám. Jednou je odložení splátky za 1 Kč, jednou to je 49 Kč z každé půjčené tisícovky, nechápu.

Tak alespoň základ:
První půjčka aź 15 000 Kč se splatností na 14 dní je zdarma. Pokud půjčku nesplatíte do 14 dní, ale až za 30 dní, zaplatíte poplatek 33 Kč z každé půjčené tisícikoruny, čili (při půjčce 15 000 Kč) celkem 15 495 Kč, půjčku je možné splatit také později než za 30 dní (a rozložit až do 10 splátek), ale poplatky a podmínky již mi jasné nejsou.

Opakovaná půjčka až 20 000 Kč, splatnost až 30 dní, pokud půjčku splatíte do 30 dní, zaplatíte poplatek 33 Kč z každé půjčené tisícikoruny, čili (při půjčce 20 000 Kč) celkem 20 660 Kč, opět za mi nejasných podmínek lze splatnost odložit a rozložit až do 10 splátek.

Nicméně vzhledem ke všem oceněním, která půjčka Kamali získala (jak píše výše Honza) lze předpokládat, že jsou poplatky rozumné a, že jde o nejvýhodnější krátkodobý úvěr jak při řádném splácení, tak při odložení splátek.

Určitě jde o mnohem výhodnější půjčku, než je Zaplo, u Zapla vidím jen jedinou výhodu, a to že oni snad půjčí úplně každému kdo zrovna není v exekuci.

Zaplo má určite výhodnější první půjčku, splatnost 30 dnů a až 16 000 Kč.

Pavle ano souhlasím, nicméně pokud se opozdíš se splácením u Zapla jsou ty poplatky (pokuty) příšerné a neadekvátní a Zaplo je ani raději veřejně nezveřejňuje. Naopak u Kamali jsou poplatky rozumné, veřejné a transparentní.

To je sice ušlechtilé Radko, že je u Kamali jsou poplatky rozumné, veřejné a transparentní, ale když ti prostě nepůjčí, protože si u nic nebonitní klient, tak si jdeš půjčit stejně na Zaplo. Tak nevím co je ušlechtilejší, to že tě pošlou do zadnice, nebo, že ti půjčí na vysoký úrok.

Kamali

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

Kamali reprezentativní příklady

První půjčka 6 000 Kč na 14 dní, pevná roční úroková sazba 0%, RPSN 0%, výše splátky 6 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 6 000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč.

Opakovaná půjčka v15 000 Kč, základní poplatek 495 Kč, roční úroková sazba 0 %, RPSN 48,4 %, celková částka splatná spotřebitelem 15 495 Kč.

Zaplo diskuze Zonky diskuze