Rychlá půjčka

Doporučujeme rychlou půjčku zdarma. Peníze můžete mít na účtu za 15 minut po podání žádosti.

Rychlá půjčka zdarma

až 16 000 Kč

ZOBRAZIT

Půjčka zdarma

Rychlá půjčka do výplaty

Ahoj budu vděčná za tip na nejvýhodnější rychlou půjčku bez zbytečných poplatků atd. na porouchaný spotřebič ve výši 6 000 Kč. Půjčku splatím cca do 14 dní, ihned po výplatě. V nabídce na internetu se moc nevyznám. Děkuji. Prosím rychle.

2 odpověďi

Ahoj, jde-li o tak malou částku a pokud máš 100% jistotu, že půjčku splatíš v době splatnosti zvol kteroukoliv první půjčku zdarma (bez jakéhokoliv navýšení), seznam najdeš zde: dfin.cz/pujcka-zdarma/ Pokud si myslíš, že můžeš mít s dobou splatnosti problém zvol kamali.cz, první půjčka na 14 dnů je zdarma a poplatky za prodloužení splatnosti jsou velmi nízké.

Souhlasím, Kamali je opravdu nejvýhodnější krátkodobý úvěr na trhu. Pokud půjčku splatíš řádně podmínky jsou jasné a jednoduché.

Horší je to u prodloužení splatnosti, podmínky jsou sice nejvýhodnější v ČR, nicméně již méně srozumitelné.

Nevýhodou je rychlost vyplacení půjčky, ta je vyplacena druhý den po schválení žádosti, nebo do 60 minut s poplatkem 199 Kč.

V rychlosti vyplacení půjčky je určitě nejlepší Zaplo, také procento chválených žádostí je několikanásobně vyšší než u Kamali. Ale Zaplo je tase několikanásobně dražší.

Zaplo diskuze Zonky diskuze