Účet s bonusem

Odměna za založení účtu, bankovní účet s nejvyšším busem pro nové klienty banky.

Chci bonus
Banka bonus

Odměna za založení účtu

Ahoj, již několikrát jsem si založil bankovní účet a jako nový klient dostal finanční bonus. Vzhledem k tomu, že vedení účtu je zdarma, člověk vlastně dostane peníze za nic. Tak mě napadlo založit vlákno, kde bychom se navzájem informovali, které banky aktuálně odměnu nabízejí. Tak sem s tipy.

7 odpovědí

Taky jsem se bonusy od bank v minulosti bavil, ale už mě to tak nedrží jako kdysi. Nicméně přes kovidové volno jsem tímto způsobem během jednoho roku vydělat 10 000 Kč a manželka také, což je fajn přilepšení.

Co vím tak bonus pravidelně nabízela mBank a také Raiffeisenka.

Odměnu za založení Plus Konta, až 2 000 Kč, nabízí Československá obchodní banka (CSOB), podmínky:

Sjednejte si Plus Konto nebo Poštovní účet

Přihlaste se do mobilní aplikace ČSOB Smart do 30 dnů

Odměnu získáte na nový účet nejpozději do 31. 12. 2022

https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/plus-konto

Bonus až 2 0000 Kč, mBank 17. září 2022 spouští odměny za založení bankovního účtu a nákupy na internetu. Pro mě super, několik vánočních dárků bude zdarma. Podrobnosti a podmínky najdete zde.

Ta akce od mBank se mi hodně líbí, před vánoci to je opravdu super. Ale nechci si někde založit úžete, získat bonus a pak to postupně splácet na poplatcích. Vím, mBank slibuje vedení účtu bez poplatku, platby zdarma, výběry z bankomatů všech bank v ČR a dokonce i v zahraničí zdarma, ale je to opravdu tak, máte někdo s mKontem zkušenosti?

Dobrý den Antonio, mám mKonto něco přes 5 let a za tu dobu jsem nezaplatil ani korunu na poplatcích. Konto používám na běžné platby, platby kartou, výběry z bankomatu, nějaké příchozí platby včetně mzdy, vše je zdarma.

Aktuálně (listopad 2022) mám skvělou zkušenost s Airbank. Založil jsem si účet přes internet, v řádů hodin byl účet aktivní a k dispozici byla virtuální karta. A na účet přistálo 500 Kč s textem "Tady máte 500 Kč pro začátek.” Za pár dní další zpráva: "Ještě jste nic nezaplatila, tak když zaplatíte mobilem, dáme Vám 140 Kč."

mBank nabízí znovu odměnu za založení bankovního účtu, tentokrát ve výši 2 000 Kč. K získáni bonusu tentokrát stačí platit kartou a mobilem, přičemž kolik peněz kartou nebo mobilem zaplatíte, tolik peněz získáte zpět. Podrobný postup jak získat 2 000 Kč od mBank.

Zaplo diskuze Zonky diskuze