Účet s bonusem

Raiffeisenbank aktuálně nabízí novým klientům odměnu za aktivní využívání účtu ve výši 3 000 Kč!

Chci 3 000 Kč
Banka bonus

Odměna za založení účtu

Ahoj, již několikrát jsem si založil bankovní účet a jako nový klient dostal finanční bonus. Vzhledem k tomu, že vedení účtu je zdarma, člověk vlastně dostane peníze za nic. Tak mě napadlo založit vlákno, kde bychom se navzájem informovali, které banky aktuálně odměnu nabízejí. Tak sem s tipy.

16 odpovědí

Taky jsem se bonusy od bank v minulosti bavil, ale už mě to tak nedrží jako kdysi. Nicméně přes kovidové volno jsem tímto způsobem během jednoho roku vydělat 10 000 Kč a manželka také, což je fajn přilepšení.

Co vím tak bonus pravidelně nabízela mBank a také Raiffeisenka.

Odměnu za založení Plus Konta, až 2 000 Kč, nabízí Československá obchodní banka (CSOB), podmínky:

Sjednejte si Plus Konto nebo Poštovní účet

Přihlaste se do mobilní aplikace ČSOB Smart do 30 dnů

Odměnu získáte na nový účet nejpozději do 31. 12. 2022

csob.cz/portal/lide/ucty/plus-konto

Bonus až 2 0000 Kč, mBank 17. září 2022 spouští odměny za založení bankovního účtu a nákupy na internetu. Pro mě super, několik vánočních dárků bude zdarma. Podrobnosti a podmínky najdete zde.

Ta akce od mBank se mi hodně líbí, před vánoci to je opravdu super. Ale nechci si někde založit úžete, získat bonus a pak to postupně splácet na poplatcích. Vím, mBank slibuje vedení účtu bez poplatku, platby zdarma, výběry z bankomatů všech bank v ČR a dokonce i v zahraničí zdarma, ale je to opravdu tak, máte někdo s mKontem zkušenosti?

Dobrý den Antonio, mám mKonto něco přes 5 let a za tu dobu jsem nezaplatil ani korunu na poplatcích. Konto používám na běžné platby, platby kartou, výběry z bankomatu, nějaké příchozí platby včetně mzdy, vše je zdarma.

Aktuálně (listopad 2022) mám skvělou zkušenost s Airbank. Založil jsem si účet přes internet, v řádů hodin byl účet aktivní a k dispozici byla virtuální karta. A na účet přistálo 500 Kč s textem "Tady máte 500 Kč pro začátek.” Za pár dní další zpráva: "Ještě jste nic nezaplatila, tak když zaplatíte mobilem, dáme Vám 140 Kč."

mBank nabízí znovu odměnu za založení bankovního účtu, tentokrát ve výši 2 000 Kč. K získáni bonusu tentokrát stačí platit kartou a mobilem, přičemž kolik peněz kartou nebo mobilem zaplatíte, tolik peněz získáte zpět. Podrobný postup jak získat 2 000 Kč od mBank.

Tak mBank už žádnou odměnu bohužel nenabízí (srpen 2023).

Raiffeisenbank aktuálně nabízí odměnu 3 000 Kč za založení nového bankovního účtu a jeho aktivní využívání. Podrobnosti jsou pod tímto odkazem.

3 000 Kč od Raiffeisenbank vypadá zajímavě, ale jaké má banka poplatky za vedení účtu a podobně?

Raiffeisenbank nabízí všechny běžné bankovní operace zdarma. Platit nebudeš ani za zřízení, vedení a zrušení účtu. Dále je zdarma například: Platební karta, výběry z bankomatů v Česku a po celém světě, příchozí i odchozí platby v rámci ČR a SEPA platby.

mBanka v říjnu 2023 spustila předvánoční akci. Novým klientům nabízí až 2 000 Kč. Jde o bonus za platby hodinkami a mobilem. Kolik peněz utratíte, tolik Vám banka vrátí zpět, maximálně až 2 000 Kč. Pro více informací klikni zde.

Za platbu kartou odměnu v mBank nenabízejí? Kartu v mobilu a v hodinkách už vůbec nepoužívám.

Pokud nemáš chytré hodinky, mobil určitě, tam si kartu jednoduše aktivuješ na Androidu i iPhone a navíc si nemusíš pamatovat PIN.

Super na bonus od mBank jsem dlouho čekal, jdu na to. Je to snad jediná banka s nulovými poplatky v ČR.

Ahoj, hodně cestuji a na doporučení přátel si chci založit účet Revolut, nevíte náhodou, nabízí aktuálně Revolut odměnu za založení účtu?

Běžný účet Raiffeisenbank

Všechny běžné bankovní operace jsou zdarma. Zřízení, vedení a zrušení účtu je zdarma. Platební karta, výběry z bankomatů v ČR a po celém světě, příchozí i odchozí platby v rámci České republiky i SEPA platby jsou zdarma. Navíc nyní získáte bonus za založení nového účtu ve výši až 3 000 Kč.

Vánoční akce

Získejte 2 000 Kč na vánoční dárky!

Dárky zdarma