Účet s bonusem

Raiffeisenbank aktuálně nabízí novým klientům odměnu za aktivní využívání účtu ve výši 3 000 Kč!

Chci 3 000 Kč
Banka bonus

Odměna za založení účtu

Ahoj, již několikrát jsem si založil bankovní účet a jako nový klient dostal finanční bonus. Vzhledem k tomu, že vedení účtu je zdarma, člověk vlastně dostane peníze za nic. Tak mě napadlo založit vlákno, kde bychom se navzájem informovali, které banky aktuálně odměnu nabízejí. Tak sem s tipy.

19 odpovědí

Taky jsem se bonusy od bank v minulosti bavil, ale už mě to tak nedrží jako kdysi. Nicméně přes kovidové volno jsem tímto způsobem během jednoho roku vydělat 10 000 Kč a manželka také, což je fajn přilepšení.

Co vím tak bonus pravidelně nabízela mBank a také Raiffeisenka.

Odměnu za založení Plus Konta, až 2 000 Kč, nabízí Československá obchodní banka (CSOB), podmínky:

Sjednejte si Plus Konto nebo Poštovní účet

Přihlaste se do mobilní aplikace ČSOB Smart do 30 dnů

Odměnu získáte na nový účet nejpozději do 31. 12. 2022

csob.cz/portal/lide/ucty/plus-konto

Bonus až 2 0000 Kč, mBank 17. září 2022 spouští odměny za založení bankovního účtu a nákupy na internetu. Pro mě super, několik vánočních dárků bude zdarma. Podrobnosti a podmínky najdete zde.

Ta akce od mBank se mi hodně líbí, před vánoci to je opravdu super. Ale nechci si někde založit úžete, získat bonus a pak to postupně splácet na poplatcích. Vím, mBank slibuje vedení účtu bez poplatku, platby zdarma, výběry z bankomatů všech bank v ČR a dokonce i v zahraničí zdarma, ale je to opravdu tak, máte někdo s mKontem zkušenosti?

Dobrý den Antonio, mám mKonto něco přes 5 let a za tu dobu jsem nezaplatil ani korunu na poplatcích. Konto používám na běžné platby, platby kartou, výběry z bankomatu, nějaké příchozí platby včetně mzdy, vše je zdarma.

Aktuálně (listopad 2022) mám skvělou zkušenost s Airbank. Založil jsem si účet přes internet, v řádů hodin byl účet aktivní a k dispozici byla virtuální karta. A na účet přistálo 500 Kč s textem "Tady máte 500 Kč pro začátek.” Za pár dní další zpráva: "Ještě jste nic nezaplatila, tak když zaplatíte mobilem, dáme Vám 140 Kč."

mBank nabízí znovu odměnu za založení bankovního účtu, tentokrát ve výši 2 000 Kč. K získáni bonusu tentokrát stačí platit kartou a mobilem, přičemž kolik peněz kartou nebo mobilem zaplatíte, tolik peněz získáte zpět. Podrobný postup jak získat 2 000 Kč od mBank.

Tak mBank už žádnou odměnu bohužel nenabízí (srpen 2023).

Raiffeisenbank aktuálně nabízí odměnu 3 000 Kč za založení nového bankovního účtu a jeho aktivní využívání. Podrobnosti jsou pod tímto odkazem.

3 000 Kč od Raiffeisenbank vypadá zajímavě, ale jaké má banka poplatky za vedení účtu a podobně?

Raiffeisenbank nabízí všechny běžné bankovní operace zdarma. Platit nebudeš ani za zřízení, vedení a zrušení účtu. Dále je zdarma například: Platební karta, výběry z bankomatů v Česku a po celém světě, příchozí i odchozí platby v rámci ČR a SEPA platby.

mBanka v říjnu 2023 spustila předvánoční akci. Novým klientům nabízí až 2 000 Kč. Jde o bonus za platby hodinkami a mobilem. Kolik peněz utratíte, tolik Vám banka vrátí zpět, maximálně až 2 000 Kč. Pro více informací klikni zde.

Za platbu kartou odměnu v mBank nenabízejí? Kartu v mobilu a v hodinkách už vůbec nepoužívám.

Pokud nemáš chytré hodinky, mobil určitě, tam si kartu jednoduše aktivuješ na Androidu i iPhone a navíc si nemusíš pamatovat PIN.

Super na bonus od mBank jsem dlouho čekal, jdu na to. Je to snad jediná banka s nulovými poplatky v ČR.

Ahoj, hodně cestuji a na doporučení přátel si chci založit účet Revolut, nevíte náhodou, nabízí aktuálně Revolut odměnu za založení účtu?

Pokud vím tak Revolut aktuální nabízí jen odměnu za doporučení. Tedy pokud již máš účet a doporučíš ho známému můžeš aktuálně získat 60 EUR.

Ale pouze za splnění několika podmínek, tví známí musí během prvních 7 dnů:

1. Vytvořit si účet Revolut pomocí tvého doporučujícího odkazu (ten najdeš v aplikací Revolut).

2. Ověřit svou totožnost.

3. Dobít svůj účet připojením bankovního účtu nebo pomocí karty.

4. Objednat si fyzickou platební kartu Revolut.

5. Uskutečnit 3 nákupy v hodnotě alespoň 5 €. (Zatímco čekají na svou fyzickou kartu, mohou zaplatit pomocí Google nebo Apple Pay).

Zajímavou odměnu ve výši 300 Kč měsíčně nabízí svým klientům Air Bank. Podmínkou je tarif 02 za minimálně 600 Kč, další podmínky jsou zde.

Raiffeisenbank od začátku roku 2024 nabízí odměnu 3 000 Kč, podrobnosti zde.

Běžný účet Raiffeisenbank

Všechny běžné bankovní operace jsou zdarma. Zřízení, vedení a zrušení účtu je zdarma. Platební karta, výběry z bankomatů v ČR a po celém světě, příchozí i odchozí platby v rámci České republiky i SEPA platby jsou zdarma. Navíc nyní získáte bonus za založení nového účtu ve výši až 3 000 Kč.

Zaplo diskuze Zonky diskuze půjčka VIA SMS