Zaplo splátkový kalendář

Půjčka Zaplo

do 16 000 Kč

ZOBRAZIT

Zaplo na splátky

až 60 000 Kč

ZOBRAZIT

Zaplo

Zaplo splátkový kalendář

Ahoj. Mám problém a nevím jak už z něj ven, dlužím 8 000 Kč firmě Zaplo.cz.
Není to moc peněz, ale za 3 dny musím dluh splatit v peněžence asi 200 Kč a výplata je až 15 září, můj měsíční čistý příjem je cca 18 000 Kč. Nevíte zda je možné na Zaplo dohodnout splátkový kalendář? Zkoušela jsem si půjčit u České spořitelny kde mám bankovní účet 8 000 Kč na rok, že budu prostě Spořitelně splácet po 800 Kč a budu mít klid, ale půjčku jsem nedostala.

5 odpověďí

Se Zaplo bohužel nejde dohodnout splátkový kalendář, ale půjčku jde za poplatek prodloužit.
Prodloužení o 7 dní za poplatek 1 104 Kč
Prodloužení o 14 dní za poplatek 1 328 Kč
Prodloužení o 30 dní za poplatek 1 840 Kč
Ale rozumnější je asi zkusit si půjčit u rodiny, nebo zaměstnavatele.
Jsi evidována v registru dlužníků?

Děkuji, ne v registru nejsem, mám tedy zažádat o prodloužení nebo jsou ještě jiné možnosti?

Zkuste si zažádat o půjčku zde: fintest.cz/jista-pujcka/ tohle by mělo vyjít. Nezapomeňte zaškrtnout "Chci měsíční splátky" v druhém řádku žádosti.

Pak je tady ještě možnost úvěr splatit včas (půjčit si na splacení) a vžít si úvěr Zaplo na splátky. Ten dostaneš určitě pokud v pořádku splatíš krátkodobý úvěr Zaplo v termínu. Mimořádné splátky pak (u Zaplo na splátky) nejsou zpoplatněny, tedy kdy úvěr splatíš je více méně na tobě. Samozřejmě nejlépe co nejdříve, protože úroková sazba není zrovna příznivá.

Právě jsem také řešil splátkový kalendář, bohužel nic takového mi nenabídli, pouze odklad splátek. Alespoň s tím nedělají žádné caviky, za 10 minut hotovo.

Zaplo diskuze Zonky diskuze