Zonky pojištění půjčky

Zonky pojištění schopnosti splácet půjčku, Zonkyho záchranná vesta.

Půjčka Zonky

až 1 200 000 Kč

KALKULAČKA

Zonky

Zonky pojištění schopnosti splácet půjčku

Ahoj, také zvažuji půjčku od Zonky. S přihlédnutím s aktuální situaci - COVID-19 bych ale rád k půjčce pojištění schopnosti splácet. Nevíte prosím někdo kolik to pojištění stojí? Na jejich webu to nemůžu nikde najít na internetu také ne.

7 odpovědí

Za pojištění zaplatíte 6,9 % z měsíční splátky. Za každých 12 po sobě jdoucích měsíců, kdy pojištění nevyužijete, získáte zpět jeden měsíční poplatek.

Tedy například pokud je měsíční splátka bez pojištění 2 000 Kč.

Za pojištění zaplatíte měsíčně + 139,80 Kč

Roční poplatek pak bude - 1 677,60 Kč - 139,80 Kč (jeden měsíční poplatek) = 1 538,80 Kč

Pojištění schopnosti splácej je přes Maxima pojišťovnou, o této pojišťovně jsem nikdy neslyšel. myslíte, že je důvěryhodná?

MAXIMA pojišťovna působí na českém trhu od roku 1994 a kromě klasických pojistných produktů, cílí na korporátní pojištění na míru. Dle Wikipedie vykázala za rok 2018 meziroční růst o 42 % (údaje za rok 2019 se mi nepodařilo dohledat) a získala několik ocenění v tradiční anketě Hospodářských novin, dokonce ocenění Pojišťovna roku 2017. Hlavním akcionářem je holandská společnost Mella Holdings B.V.

MAXIMA pojišťovna, výsledky hospodaření za rok 2019 maximapojistovna.cz/cs/novink...

Právě si čtu podmínky pojištění a vidím, že za pojištění zaplatím 8,9 % z měsíční splátky. Původně to bylo jen 6,9 %. Na druhé straně Zonky nově nabízí odložení splátek a to až 2x ročně bez pojištění. Ale zdůrazňuji odložení ne odpuštění splátek.

Ahoj, zajímalo by mě, co takové pojištění kryje. Nebo přesněji při jakých situacích mohu přestat půjčku splácet? Děkuji za vysvětlení.

V případě invalidity 2. a 3. stupně, nebo úmrtí je to jednoduché, v tom případě pojišťovna doplatí zbytek půjčky.

Pak jsou různé podmínky pro zaměstnance a OSVČ.

ZAMĚSTNANEC: Pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání a ošetřování člena rodiny, v těchto případech vám Zonky umožní odklad až 12 splátek a pojišťovna uhradí až 12 splátek pojištění.

OSVČ: Pracovní neschopnost a ošetřování člena rodiny, v těchto případech vám Zonky umožní odklad až 12 splátek a pojišťovna uhradí až 12 splátek pojištění. V případě hospitalizace osoby samostatně výdělečně činné, pak pojišťovna uhradí až 12 splátek pojištění.

PRAKTICKÝ PŘÍKLAD: Jste v pracovní neschopnosti: Jakmile budete mít potvrzení o pracovní neschopnosti, kontaktujte Zonky a požádejte o odložení splátek. Současně je potřeba nahlásit pojistnou událost pojišťovně, aby zahájila šetření nutné k proplacení splátek.

Za každou pojistnou událost může pojišťovna uhradit maximálně 12 výplat. Výše jedné měsíční výplaty může být maximálně 55 555 Kč.

Zaplo diskuze Zonky diskuze půjčka VIA SMS