Zaplo na splátky

Nejoblíbenější rychlý dlouhodobý úvěr? Půjčka Zaplo na splátky, až 60 000 Kč se splatností na 10 let.

Zaplo na splátky

až 60 000 Kč

ZOBRAZIT

Půjčka Zaplo

do 16 000 Kč

ZOBRAZIT

Zaplo zaplo na splatky

Zaplo na splátky

Ahoj, potřebuji rychle úvěr ve výši 50 000 Kč, narazila jsem na Zaplo na splátky, nějaké zkušenosti s tímto úvěrem? Popřípadě jiný výhodnější a rychlý s rozumnými splátkami? V bance mi nepůjčí.

12 odpovědí

Ahoj, doporučuji agregátor půjček - fintest.cz/jista-pujcka.

Super děkuji, zkusím!

Alternativou může být také úvěr VIA SMS, ale jak píše Hana, agregátor půjček je v tomto případě asi nej.

Než si půjčíš určitě si podívej tady - půjčka Zaplo na splátky recenze.

Přečtěte si Jano reprezentativní příklad půjčky a ono vás celé Zaplo přejde!

Tak to mývá MATe, kdo rychle dává dvakrát dává, také úvěrová společnost jde do rizika a asi nemalého, protože jak jana píše výše, v bance jí nepůjčí, proč asi?
Zonky, nejvýhodnější úvěr na trhu (nejen dle mého soudu) a tady je vlákno - Zonky nevýhody, to nepochopíš co lidi vymyslí.

Také čerpám půjčku Zaplo na splátky, no nejsem z toho nějak nadšen, fakt nejde o nejvýhodnější půjčku, ale na rozdíl od jiných nebankovní společnosti, mi prostě úvěr schválili i když jsem byl ve nepříjemné situaci. Pro poskytovatele jde také o určité, a v mnoha případech nemalé, riziko, proto úrok, i když nerad, akceptuji.

Maximální doba splácení půjčky Zaplo na splátky byla v listopadu 2022 prodloužena z 36 měsíců na 12 měsíců, tedy na rovných 10 let.

Zvažoval jsem Zaplo (na splátky) ale nakonec mi jako lepší a flexibilnější varianta přišla půjčka VIA SMS. U půjčky do částky 16 000 Kč lze půjčku splatit do měsíce bez poplatku, nebo pak lze splácet postupně v několika splátkách.

VIA SMS vypadá opravdu zajímavě a využitelněji díky za tip.

Další alternativou k Zaplu na splátky pak může být PujcimeVsem.cz.

Půjčíme všem na mě působí nějak divně, navíc ten název, VIA SMS OK, ale v čem přesně ti přijde lepší a flexibilnější než Zaplo? Zaplo se mi zdá zavedená firma a celkem si ji lidi v mém okolí chválí, teda až na ty úroky.

Zaplo logo

KALKULAČKA SPLÁTEK

Zaplo na splátky reprezentativní příklad

25 000 Kč na dobu splatnosti 8 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 119,06 % ročně, RPSN 211,20 %, výše měsíční splátky 4 672,75 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 37 382 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 12 382 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Zaplo diskuze Zonky diskuze půjčka VIA SMS