Zaplo na splátky

Dlouhodobá půjčka Zaplo na splátky, diskuze, recenze a zkušenosti klientů kteří si od Zapla půjčili.

Zaplo na splátky

až 60 000 Kč

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST

Půjčka Zaplo

do 16 000 Kč

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST

Zaplo zaplo na splatky

Zaplo na splátky

Ahoj, potřebuji rychle úvěr ve výši 50 000 Kč, narazila jsem na Zaplo na splátky, nějaké zkušenosti s tímto úvěrem? Popřípadě jiný výhodnější a rychlý s rozumnými splátkami? V bance mi nepůjčí.

22 odpovědí

Ahoj, doporučuji agregátor půjček - fintest.cz/jista-pujcka.

Super děkuji, zkusím!

Alternativou může být také úvěr VIA SMS, ale jak píše Hana, agregátor půjček je v tomto případě asi nej.

Než si půjčíš určitě si podívej tady - půjčka Zaplo na splátky recenze.

Přečtěte si Jano reprezentativní příklad půjčky a ono vás celé Zaplo přejde!

Tak to bývá MATe, kdo rychle dává dvakrát dává, také úvěrová společnost jde do rizika a asi nemalého, protože jak jana píše výše, v bance jí nepůjčí, proč asi?
Zonky, nejvýhodnější úvěr na trhu (nejen dle mého soudu) a tady je vlákno - Zonky nevýhody, to nepochopíš co lidi vymyslí.

Také čerpám půjčku Zaplo na splátky, no nejsem z toho nějak nadšen, fakt nejde o nejvýhodnější půjčku, ale na rozdíl od jiných nebankovní společnosti, mi prostě úvěr schválili i když jsem byl ve nepříjemné situaci. Pro poskytovatele jde také o určité, a v mnoha případech nemalé, riziko, proto úrok, i když nerad, akceptuji.

Maximální doba splácení půjčky Zaplo na splátky byla v listopadu 2022 zkrácena z 36 měsíců na 12 měsíců, tedy na 1 rok.

Zvažoval jsem Zaplo (na splátky) ale nakonec mi jako lepší a flexibilnější varianta přišla půjčka VIA SMS. U půjčky do částky 16 000 Kč lze půjčku splatit do měsíce bez poplatku, nebo pak lze splácet postupně v několika splátkách.

VIA SMS vypadá opravdu zajímavě a využitelněji díky za tip.

Další alternativou k Zaplu na splátky pak může být PujcimeVsem.cz.

Půjčíme všem na mě působí nějak divně, navíc ten název, VIA SMS OK, ale v čem přesně ti přijde lepší a flexibilnější než Zaplo? Zaplo se mi zdá zavedená firma a celkem si ji lidi v mém okolí chválí, teda až na ty úroky.

Ahoj, se Zaplo na splátky mám úžasnou zkušenost, včera v 19:43 jsem odeslal žádost o půjčku, téhož dne v 20:29 byla půjčka chválena a peníze odeslány. Dnes 8:31 byly peníze na mém účtu. Pecka a spokojenost.

Dnes jsem taky v pohodě a rychle získala půjčku Zaplo na splátky. Líbí se mi možnost splatit úvěr kdykoliv bez poplatků, čekám Vánoční prémie a tak snad budu mít do Vánoc půjčku splacenu.

Odpověď pro Ctirada. Úroky budou asi stejné, ale flexibilita je u VIA SMS lepší. U zapsal na splátky si půjčíš na splátky, tedy dlouhodobá půjčka. Když si půjčíš u VIA SMS buď půjčku splatíš celo do měsíce, nebo ji překlopíš do dlouhodobé půjčky na splátky. A to mi vyhovuje.

U Zapla na splátky můžeš úvěr taky splatit dříve, kdykoliv můžeš doplatit celý úvěr bez poplatku, pokuty, nebo jakéhokoliv jiného navýšení.

Ahoj zkusila jsem požádat o půjčku, ale rychle jsem skončila, nevím jak na to. Jak tam do žádosti nahraju občanský průkaz? to vůbec nechápu, děkuji za pomoc.

Doklady stačí vyfotit mobilem a nahrát do formuláře, ale je třeba vyfotit a nahrát obě strany dokladu.

Vždy je potřeba doložit dva doklady, a to občanský průkaz + cestovní pas, nebo zbrojní průkaz, nebo řidičský průkaz.

Vzhledem ke zkráceny maximální domy splácení na jeden rok, uvažuji o PujcimeVsem.cz, kde lze splácet 10 000 Kc i 72 měsíců. Jen v žádosti nevidím žádný úrok a výši poplatků, máte někdo zkušenost?

Půjčíme všem je Vlasto agregátor půjček. To znamená, že tvoje žádost bude rozeslána různým úvěrovým společnostem a ta která ti bude ochotná půjčit peníze se ti ozve s nabídkou.

Pokud hledáš rychlý dlouhodobý úvěr s dobrým úrokem zkus například Zonky.

Ahoj, nevíte někdo, mohu si prodloužit splatnost úvěru na delší dobu než jeden rok?

Ano, za jednorázový poplatek 300 Kč. Podrobné informace, jak na prodloužení splatnosti najdeš ve svém profilu Zaplo.

Zaplo logo

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST

Zaplo na splátky reprezentativní příklad

25 000 Kč na dobu splatnosti 8 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 119,06 % ročně, RPSN 211,20 %, výše měsíční splátky 4 672,75 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 37 382 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 12 382 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Zaplo diskuze Zonky diskuze půjčka VIA SMS