Zaplo na splátky

Nejoblíbenější rychlý dlouhodobý úvěr? Půjčka Zaplo na splátky, až 60 000 Kč se splatností na 3 roky.

Zaplo na splátky

až 60 000 Kč

ZOBRAZIT

Půjčka Zaplo

do 16 000 Kč

ZOBRAZIT

Zaplo zaplo na splatky

Zaplo na splátky

Ahoj, potřebuji rychle úvěr ve výši 50 000 Kč, narazila jsem na Zaplo na splátky, nějaké zkušenosti s tímto úvěrem? Popřípadě jiný výhodnější a rychlý s rozumnými splátkami? V bance mi nepůjčí.

7 odpověďi

Ahoj, doporučuji agregátor půjček - fintest.cz/jista-pujcka.

Super děkuji, zkusím!

Alternativou může být také ViaSMS, ale jak píše Hana, agregátor půjček je v tomto případě asi nej.

Než si půjčíš určitě si podívej tady - půjčka Zaplo na splátky recenze.

Přečtěte si Jano reprezentativní příklad půjčky a ono vás celé Zaplo přejde!

Tak to mývá MATe, kdo rychle dává dvakrát dává, také úvěrová společnost jde do rizika a asi nemalého, protože jak jana píše výše, v bance jí nepůjčí, proč asi?
Zonky, nejvýhodnější úvěr na trhu (nejen dle mého soudu) a tady je vlákno - Zonky nevýhody, to nepochopíš co lidi vymyslí.

Také čerpám půjčku Zaplo na splátky, no nejsem z toho nějak nadšen, fakt nejde o nejvýhodnější půjčku, ale na rozdíl od jiných nebankovní společnosti, mi prostě úvěr schválili i když jsem byl ve nepříjemné situaci. Pro poskytovatele jde také o určité, a v mnoha případech nemalé, riziko, proto úrok, i když nerad, akceptuji.

Zaplo logo

KALKULAČKA SPLÁTEK

Zaplo na splátky reprezentativní příklad

30 000 Kč na dobu splatnosti 24 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 74,17% ročně, RPSN 105,40 %, výše měsíční splátky 2 430,46Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 58 331,04 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 28 331,04 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Zaplo diskuze Zonky diskuze